Ayda 1 TL’ye sinema ve televizyon

O hafta kaçırdığınız dizileri tekrar izleme şansınız var. Sadece 1 TL'ye.

24 Şubat tarihinde lansmanı yapılan ve ayda 1 TL ücret ödeyerek yararlanılabilen Tivibu, internet üzerinden TV yayınlarını bilgisayarlara taşıyor. Böylece TV kartı kullanmaksızın kullanıcılar, internete bağlanarak TV yayınlarını takip edebiliyor. Ancak kotalı tarifesi olan kullanıcıların Tivibu’yu kullanırken dikkat etmesi gerekiyor; zira Tivibu ile ekrana gelen TV yayınları kota aşımı tehlikesini de beraberinde getiriyor.
TTNet’in yeni hizmetlerinden biri olan ve kısa bir sürede 100 bini aşkın aboneye ulaşan Tivibu, internet üzerinden televizyon yayınlarının izlenmesini mümkün kılıyor. Tivibu ile televizyon yayınlarını canlı olarak izleyebileceğiniz gibi, kaçırılan TV dizilerini kısa bir sürenin ardından yine bu servis aracılığıyla ekrana getirebiliyorsunuz.

Tivibu servisine abone olmak

Bu servisi kullanmak için öncelikle TTNet abonesi olmanız gerekiyor. TTNet abonesiyseniz, TTNet’i arayarak Tivibu’yu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tivibu üyelikleri

Tivibu’nun iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Bunlardan birincisi Standart Paket adını taşıyor ve ayda 1 TL ödeyerek bu aboneliğe geçilebiliyor. Bu tarifeyi kullanan aboneler, yerli ve yabancı TV yayınlarını canlı olarak takip edebiliyor. Tivibu’nun ikinci üyelik seçeneği olan Standart Plus paketine sahip olan aboneler ise ayda 4 TL ödeyerek Seç-İzle ve Tekrar-İzle servislerini kullanabiliyor. Ancak 30 Nisan 2010 tarihine kadar Tivibu’da sadece Standart Plus aboneliği edinilebiliyor ve ücretlendirme bu süre içinde 1 TL olarak belirlenmiş durumda. 30 Nisan tarihinden sonra ise bu iki abonelik arasında seçim yapılabilecek. Ancak bu fiyatlandırma 30 Nisan tarihine kadar Tivibu abonesi olan kullanıcılar için geçerli olacak. Yani 30 Nisan tarihinden sonra Tivibu abonesi olmak isteyen kullanıcıların Standart Paket için 3 TL, Standart Plus üyeliği için ise 8 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor.