Ayhan Bermek’in acı günü

Futbol Federasyonu eski yöneticilerinden Ayhan Bermek'in dün (Salı) vefat eden annesi Aliye Bermek'in cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.

Aliye Bermek’in cenazesi, Levent Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Topkapı Çamlık Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze namazı öncesi Ayhan Bermek ve diğer aile fertleri başsağlığı dileklerini kabul ettiler. Cenaze törenine, İstanbul Valisi Muammer Güler, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Hilmi Bengi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Ali Müfit Gürtuna, Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Metin Kazancığlu ile yöneticiler Ufuk Özerten ve Mehmet Baykan, Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusuy ile eski başkan vekili Affan Keçeci, Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner ve asbaşkanı Levent Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü yöneticisi Ünal Uzun, Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Ergun Gürsoy, İstanbul Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı, milli basketbolcu İbrahim Kutluay, sanatçılar Kadir İnanır ve Orhan Gencebay ile spor camiasından çok kişi katıldı.