Aykut Kocaman patladı

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman patladı.

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, kendisi hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü.

Özellikle Alex de Souza, Valbuena, Ali Koç gibi isimlerle sorunu olduğuna dair sık sık gündeme gelen Kocaman, katıldığı canlı yayında sert bir dille eleştirilerde bulundu. Kocaman, “Sürekli çeteler tarafından bir şeyler oluşturuluyor hakkımda. İnanıyorum ki çete bunlar. Herkesin gözünün içine bakarak söylüyorum, hiç umurumda değilsiniz” dedi.

En son Başakşehir’i çalıştıran deneyimli hoca Aykut Kocaman, katıldığı bir canlı yayında hakkında çıkan haberlere sert bir dille cevap verdi. Deneyimli hoca, sıklıkla gündeme gelen Alex ve Valbuena’ya karşı “Yıldız düşmanlığı” yaptığı iddialarına cevap verdi.

İşte Aykut Kocaman’ın açıklamaları:

“ORGANİZE ALGI YAPILIYOR”

Yapılan haberlerin organize olarak yapıldığını belirten Aykut Kocaman, “Sportif tarafta çok net rakamlar ortada. Ben, rakamlara ve gözleme inanıyorum. Alex ile ilgili ben bir şeyler söylesem de bu yaygın bir çete tarafından organize algı benimle ilgili yine yapılacak.” dedi.

“AYNI ŞEYLERİ ALEX DE YAŞAYACAK”

Alex hakkında çıkan iddialara cevap veren Kocaman, “Alex, en fazla benim zamanımda oynamış, ortalama en çok gol sayısı, maç sayısı benim dönemimde olmuş. Art niyetli olsam bunlar nasıl olacak?” açıklamasında bulundu.

Yaşadığı zor durumu Alex’inde başınaca gelebileceğini belirten Kocaman, “Bizim işimiz, oyuncularımızdan ve takımımızdan en yüksek verimi alacak uyumu oluşturmak. Bazen Alex olur, bazen olmaz. Şimdi antrenörlük yapıyor, o da aynı şeyleri yaşayacak. Valbuena da bu tarafa geçince yaşayacak.” dedi.