Aysal iki süper futbolcu transfer edecek!

Ünal Aysal, dünyaca ünlü iki futbolcu için kesenin ağzını açtığını açıkladı.

Mancini'ye imza attırırken, “Devre arasında transfere 30 milyon euro (82.200 milyon tl) bütçe” sözü veren Başkan Ünal Aysal'ın yakın çevresine de,“İki süper adam alacağım” dediği kulaktan kulağa dolaşıyor.

Terry, Ashley Young, Kolarov… Bu yıldızların Sarı-Kırmızılı formayı giymesi hiç sürpriz olmaz.

Süper Lig’de liderin 9 puan gerisine düşse de Şampiyonlar Ligi’nde üst tura çıkma umutlarını taze tutan Galatasaray’da devre arası transferi yine hareketli geçecek. Geçen sezon Sneijder ile Drogba’yı ocak ayında renklerine bağlayarak müthiş güçlenen Cim Bom, bu yıl da 2 bomba patlatmaya hazırlanıyor. Mancini’ye 30 milyon Euro transfer bütçesi sözü veren Başkan Ünal Aysal, artık yakın çevresiyle de, “İki süper adam alacağım” müjdesini paylaşıyor. Harcanacak para kongre üyeleri arasında tedirginlik yaratsa da taraftarların transfer haberlerini coşkuyla karşılaması bekleniyor. Chelsea kaptanı John Terry, Manchester United’ın satmayı düşündüğü Ashley Young ve Manchester City’nin süper solağı Kolarov, şu ana kadar gündeme gelen isimlerdi.

Mancini’nin elindeki 30 milyonluk bütçeyle yıldızları Galatasaray’a getirmesi hiç de zor değil. AB statüsündeki oyunculara Türkiye’de yabancı kontenjanına takılmadan oynama izni çıkmasa bile, Cim Bom verim alamadığı Amrabat ile Riera’yı gönderip, bombaları patlatacak.