Aziz Yıldırım’dan Vatan gazetesine yalanlama…

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Vatan Gazetesi'nde Feridun Niğdelioğlu imzasıyla yayımlanan " Burası Fenerbahçe" başlıklı yazıda yer alan iddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.

Yıldırım, kaleci Volkan’ın İsviçre milli maçından sonra hakem odasının kapısını kırdığı yönündeki haberlerin de gerçek dışı olduğunu belirterek, şunları kaydetti: ” Yemek sırasında Deniz’le ilgili hiçbir konuşma olmamıştır. Ayrıca onun orda olup olmadığını dahi bilmemekteydim. Ayrıca, Volkanla ilgili de hakem odasına saldırdığını söylediğim yazılmakta ve kendisine de uyarıda bulunduğum söylenmektedir. Sayın Feridun Niğdelioğlu, futbolculardan haber kaynağı olduğunu söylemektedir. Bu son örnekte de olduğu gibi, Niğdelioğlu’nun kendine bilgi verenlerin onu yanlış yönlendirdiklerini bir daha anlamış olmasını temenni ediyorum.

Sayın Feridun Niğdelioğlu yalan haber yazmaya devam etmektedir. Volkan’ın hakem odasının kapısını kırdığı ile ilgili olarak Sayın Feridun Niğdelioğlu’nun elinde herhangi bir bilgi veya belge varsa, bunu en kısa süre içinde kamuoyuna sunması gerekir. Aksi takdirde bu tip yalan, yanlı, belge ve bilgiye dayanmayan haberler; hem Türk Milli Futbol Takımı’nın hem de Türk Futbolu’nun itibarını ve de geleceğini olumsuz yönde etkilemektedir.”