Baba koroyu yönetti gelin şarkı söyledi

Çorum’da yıllardır Türk Sanat Müziği Korosu Şefliği yapan Enver Leblebicioğlu, kızının düğününde davetlilere konser sürprizi yaptı.

Çorum’da Türk Sanat Müziği denince ilk akla gelen sanatçılardan olan Enver Leblebicioğlu, kızı Didem’i müzik hayatına has bir düğünle evlendirdi. Gazeteci Serdal Özel ile dünya evine giren Gıda Mühendisi Didem Leblebicioğlu’nun düğün töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Anitta Otel’de gerçekleştirilen düğün törenine katılan TSO Türk Sanat Müziği koro elemanları, bir süre koroda görev alan arkadaşları Didem Leblebicioğlu’nu yalnız bırakmadı. Koro şefi ve gelinin babası Enver Leblebicioğlu’nun özel daveti ile düğüne gelen koro elemanları, salondakilere mini bir konser verdi. Türk Sanat Müziği Koro Şefi Enver Leblebicioğlu, kızının düğününün de yine koroyu yönetti. Koro elemanlarının ısrarı üzerine gelinin babası Enver Leblebicioğlu, sahneye çıkarak koroya şeflik yaptı.

Birbirinden güzel şarkılarla davetlileri doyasıya eğlendiren Leblebicioğlu, bir ara udunu eline alarak şarkı seslendirdi. Bu sırada koro elemanlarının ısrarı üzerine gelin Didem Leblebicioğlu, eline mikrofonu alarak babasının şefliği yaptığı koroda şarkı seslendirdi.

Düğüne Vali Hüseyin Poroy, Emniyet Müdürü İsmail Karaman ve TSE Genel Müdürü Kenan Malatyalı ve çok sayıda davetli katıldı.