Bafra ‘Teşekkür ederim Allahım’ dualarıyla coştu

Samsun'un Bafra ilçesinde Kutlu Doğum münasebetiyle düzenlenen gecede Teşekkür Ederim İlahi grubu izleyenleri dualarla coşturdu.

Bafra Kapalı spor salonunda seyircilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşen programa Bafra Belediyesi’nin mehter marşıyla başlandı.Karadeniz Bölge 1.si ve Türkiye 2.si Cihan Kodal ve Fatih İmdat’ın Kur’an tilavetiyle manevi atmosfere giren program Dursun Ali Erzincanlı’nın şiirleriyle zirveye ulaştı.

Yerel televizyonda canlı yayın yapılarak gerçekleştirilen programa Ertuğrul Erkişi’nin sözlerini yazıp bestelediği ‘Teşekkür ederim Allah’ım çocuk korosu izleyicilerin de dua etmesini sağlayarak güzel anların yaşanmasına vesile oldu.

Dernek Başkanı Selim Bayar, ‘Derneğimiz Baframız’ın eğitim ve kültür hizmetlerine katkıda bulunarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının gelişmesini sağlamak amacıyla kurulmuş olup bu güne kadar öğrenciler yararına kermesler düzenleyerek ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermektedir. Bu tür kültürel ve sosyal faaliyetlerle de halkımıza hizmet etmektedir’ dedi.

Programa geç kalanlar salonun tamamen dolmasından dolayı içeriye giremeden geri dönmek durumunda kaldı.