Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ziyaretlerine devam ediyor

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bafra Kavakpınar Mahallesi Kavakpınarlılar Derneği'ni ziyaret etti.

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bafra Kavakpınar Mahallesi Kavakpınarlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı oldukça memnun olan Kavakpınarlılar Derneği üyeleri ve mahalle sakinleri Bafra Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet etti. Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu burada yaptığı konuşmada, Bafra’da birçok vakıf ve dernekle, kurum ve kuruluşlarla Bafra, gençlik ve bölgemizin potansiyel sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunduklarını, bu vesileyle Bafra’nın önemli bir mahallesi olan Kavakpınar Mahallesi Derneği’ni de ziyaret etmek istediklerini söyledi. Hakan Eroğlu, Bafra’nın genç potansiyelinin yüksek olduğunu, Ülkü Ocakları olarak gençlere yönelik birçok faaliyet yürüttüklerini ve bunları da zaman zaman basınla paylaştıklarını anlattı.