Bahçeli Almanya’dan döndü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Almanya'ya yaptığı bir dizi ziyaret ve incelemelerin ardından Türkiye'ye döndü.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Almanya’ya yaptığı bir dizi ziyaret ve incelemelerin ardından Türkiye’ye döndü. Atatürk Havalimanı’na gelen Bahçeli, bir saat VİP salonunda kaldıktan sonra Türk Hava Yolları’na ait tarifeli uçakla Ankara’ya hareket etti.

16 Kasım 2013 tarihinde Oberhausen’da Almanya Demokratik Ülkücü Türk Dernekleri Federasyonu’nun (Almanya Türk Federasyon) 28. Olağan Genel Kuruluna katılan ve bazı ziyaretlerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye’ye döndü.

Türk Hava Yolları’nın (THY) TK1588 sefer sayılı tarifeli uçağı ile Frankfurt’tan Atatürk Havalimanı’na gelen Bahçeli, VIP salonunda MHP il Başkanı Abdurrahman Başkan ile sıraya giren bir grup partili, Bahçeli’nin elini öperek karşladı. Yaklaşık bir saat VIP salonunda dinlenen Bahçeli, daha sonra da 17.00’de THY’na ait uçak ile Ankara’ya gitti.