Bakan Atalay: Huzurumuzu bozmak isteyenler var

Devlet Bakanı Beşir Atalay, ''Türk toplumunun huzuru yerindedir. Ama bu huzuru bozmak isteyenler var. Biz kavga istemiyoruz, huzur istiyoruz'' dedi.

Atalay, partisince Beypazarı’nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarı olarak ayırım yapmaksızın tüm ilçelere, beldelere yardımda bulunduklarını ve bunu sürdüreceklerini söyledi.

”4,5 yılık dönemde yaptıklarımızı düşünün ve diğer partilerin yaptıklarına da bakarak 22 Temmuz günü gereken cevabı verin” diyen Bakan Atalay, şöyle devam etti:

”Bizden önce iktidara gelen koalisyonun yaptıklarını herkes gördü. Türk halkının umudu kalmamıştı ve biz dedik ki iktidara gelip Türkiye’yi daha iyi durumlara taşıyacağız. Bunu herkes gördü. Şu an ekonomi rayındadır ve Türk toplumunun huzuru yerindedir. Ama bu huzuru bozmak isteyenler var. Biz kavga istemiyoruz, huzur istiyoruz. Ama görüyoruz ki diğer partiler seçim arenası yapacakları yerde iftira arenası yapmaktadırlar. Korkmayın, biz tek başımıza yine iktidara geleceğiz.” Mitinge katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Belediye Başkanlığı görevi süresince sayısız davalarla uğraştığını ifade ederek, ”Ama yaptıkları yanlarına kaldı, bizleri karalayamadılar. Geçtiğimiz seçimde bunlara halk cevabını verdi ve hiçbiri barajı geçemedi. Biz şuna inanıyoruz ki halk gereken cevabı yine 22 Temmuz günü onlara verecektir” dedi.

Mitinge, AK Parti Gurup Başkan Vekili Salih Kapusuz ve AK Parti milletvekili adayları da katıldı.