Bakan Sahin:’Gelismeler umudumuzu tazeliyor.’

BURSA - Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Hikmet Sahin, Ramazan Bayrami'nin Türk Milleti'nin huzur ve mutluluguna vesile olmasini, dünyaya da baris getirmesini diledi.

Millet ve kardes olma bilincinin en üst düzeyde hissedildigi bayramlarda toplumun bütün kesimlerinin daha çok birbirine yaklastigini, küskünlerin baristigini vurgulayan Baskan Sahin, Büyüksehir Belediyesi olarak düzenledikleri etkinlik ve sosyal aktivitelerle imkani olanlarla, olmayanlari ayni hissiyatla, ayni iklimde bulusturduklarini söyledi.

Ülkemizin güçlü ve müreffeh yarinlara ulasmasi, Bursa’nin da ulusal ve uluslararasi alanda daha itibarli bir kent olmasi hedefiyle yola çiktiklarinin altini çizen Sahin, “Bütün gelismeler umutlarimizi tazeliyor ve her gün daha iyiye gidiyoruz. Türkiye hayallerine yeniden kavusurken, huzur, güven ve istikrar ortami saglam bir zemine oturmustur. Türkiye’nin itibari ve gücü her alanda artmistir. Artik millet olarak kardeslik duygularini daha da güçlendirerek, manevi dinamiklerimizi degerlerimizle birlikte zenginlestirmeliyiz” dedi.

Milletimizi millet kilan asli kimligin en çok bayramlarda gün yüzüne çiktigini belirten Baskan Sahin, “Tüm Bursalilarin, sevgi, saygi ve kardesligin egemen oldugu bir Ramazan Bayrami’ni, mutluluk içinde geçirmelerini diliyorum. Basta hayallerimizi süsleyen yasanabilir bir Bursa’yi el ele, gönül gönüle kuracagimiz degerli hemserilerim olmak üzere bütün milletimin Ramazan Bayrami’ni içtenlikle kutluyor, bayramin huzur ve güvenimizi güçlendirmesi arzusuyla hayirli ve bereketli yarinlar temenni ediyorum” diye konustu.