Bakanliklara vekalet etme islemi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakani M.Hilmi Güler'in dönüsüne kadar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanligina, Tarim ve Köyisleri Bakani Mehmet Mehdi Eker vekalet edecek.

Görüsmelerde bulunmak üzere, 23 Kasim 2005 tarihinden itibaren Ingiltere ve ispanya’ya gidecek olan Devlet Bakani Mehmet Aydin’in dönüsüne kadar; Devlet Bakanligi’na, Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin vekalet edecek.

Görüsmelerde bulunmak üzere; 23 Kasim 2005 tarihinde Romanya’ya gidecek olan Devlet Bakani Kürsad Tüzmen’in dönüsüne kadar Devlet Bakanligina, Milli Savunma Bakani M.Vecdi Gönül vekalet edecek.

Avrupa Komisyonu e-Devlet Bakanlar Konferansi’na katilmak üzere, 23 Kasim 2005 tarihinde Ingiltere’ye gidecek olan Ulastirma Bakani Binali Yildirim’in dönüsüne kadar; Ulastirma Bakanligina, Maliye Bakani Kemal Unakitan vekalet edecek.

Görüsmelerde bulunmak üzere; 23 Kasim 2005 tarihinde Hindistan’a gidecek olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakani M.Hilmi Güler’in dönüsüne kadar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanligina, Tarim ve Köyisleri Bakani Mehmet Mehdi Eker vekalet edecek.