Baldizinin kizini kuma getirince kursuna tutuldu

BALIKESIR - Edremit'te baldizinin kizini imam nikâhli karisinin üstüne kuma getiren adam, imam nikahli karisi, yeni getirdigi kuma ve iki baldizi tarafindan 4 kursunla vuruldu.

Edremit’te yasanan ilginç olayda K.D.’nin imam nikâhli karisi Y. B, baldizlari G. T, Z. T (32) ve esinin üzerine getirdigi kuma B. A. tarafindan korkunç plan yapildi. K.D., Akçay’da evinin bulundugu mevkide iki baldiz, bir imam nikâhli es ve kuma getirdigi kadin tarafindan kursun yagmuruna tutuldu. Kanlar içerisinde yere yigilan K.D., çevrede bulunan vatandaslar ile arkadaslari tarafindan Edremit Devlet Hastanesi’ne getirildi. Acil Servis’te yapilan ilk tedavisinden sonra ameliyata alinan K.D.’nin üçü gögüs hizasina 1 tanesi de koltuk altina toplam dört kursun isabet ettigi ögrenildi. Yarali olarak getirilen K.D.’nin hayati tehlikesinin devam ettigi belirtildi.

Olaydan sonra Edremit Emniyet Müdürlügü Asayis Büro Amirligi’ne bagli ekipler ve Akçay Polis Merkezi ekipleri tarafindan suç aleti 7, 65 çapli tabanca ile yakalanan kadinlar, Emniyet Müdürlügü’ne getirildi. Burada ifadeleri alinan kadinlar, Emniyet Müdürlügü binasina getirildikleri sirada gazetecilere bu olayi ‘namuslarini temizlemek için ve ibret olsun diye’ yaptiklarini söyledi. Gözaltindaki kadinlar, sabah erken saatlerde Adliye’ye sevk edilecekler.

Öte yandan K.D.’ye olaya karisan dört kadinin ayri ayri birer el ates ettikleri ögrenildi.