Balıkesir’de dev yılan görenleri hayrete düşürüyor

Balıkesir'in İvrindi ilçesi yakınlarındaki şapçı mevkiinde yol çalışmalarında ortaya çıkan 5 metre uzunluğundaki yılan görenleri hayrete düşürdü.

Balıkesir’in İvrindi ilçesi yakınlarındaki şapçı mevkiinde yol çalışmalarında ortaya çıkan 5 metre uzunluğundaki yılan görenleri hayrete düşürdü.
    Balıkesir ile İvrindi ilçesi arasında karayolları ekiplerinin yol genişletme çalışmaları sırasında kepçe operatörleri tarafından bulunan yaklaşık 5 metre uzunluğundaki dev yılan herkesi şok ederken bir taraftan da korku saldı. Bazı çalışanlar korkudan sağa sola kaçıştı. Dev yılanın kepçe operatörleri tarafından görüldüğü yerde daha fazla kaçamadan öldürüldüğü öne sürüldü. Dev yılanın son halini cep telefonlarına çeken kepçe operatörleri üzerlerindeki şoku atamadılar. Dev yılanın son görüntülerini cep telefonunda gören vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemediler.
    Bahadır Mersin, cep telefonunda gördüğü dev yılanın görüntüsü karşısında şaşırırken, duygularını şu şekilde dile getirdi: “Böyle bir yılan daha önce görmedik. Şok olduk zaten. Kepçeci arkadaşlar kazı yaparken bulmuşlar. İlk defa böyle bir şey görüyoruz. Söylentiye göre şoke giren kepçeci hastaneye kaldırılmış. Yılanın taşla, kürekle, kepçeyle öldürmeye çalışmışlar. Gördüğünüz gibi ejderha kafası gibi kafa var. Ege bölgesinde değil Türkiye de ilk defa böyle büyüklükte bir yılan görünüyor. Ben görmedim. Ancak sirklerde görürsünüz böyle yılanı.” dedi.