Bariyere çarpan iki otomobil takla attı: 3 yaralı

Beylikdüzü'nde bir aracın sıkıştırdığı iki otomobil sürücünün kontrolünden çıkınca takla atmaya başladı.

Beylikdüzü’nde bir aracın sıkıştırdığı iki otomobil sürücünün kontrolünden çıkınca takla atmaya başladı. İki otomobil de bariyere çarptıktan sonra yol ortasındaki kanalda ters döndü. Kazada biri ağır 3 kişi yaralandı.
Kaza D-100 karayolu Ankara istikameti Haramidere mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre 34 TV 5624 plakalı otomobilin sürücüsü başka bir aracın kendisini sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil aynı istikamette seyreden Mehmet Arslan yönetimindeki 59 LT 956 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle her iki araçta takla atmaya başladı. Bariyerlere vuran otomobiller yolun ortasındaki kanalda ters döndü. Kaza yapan otomobillerin birinde sürücü sıkıştı.
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri sürücüyü bulunduğu yerden kurtarmak için uzun süre uğraştı. Aracın altında kalan sürücü ekiplerin 20 dakikalık çalışması sonucu bulunduğu yerden kurtarıldı. Yaralı sürücü olay yerindeki ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Diğer otomobilde bulunan Mehmet Arslan ve Metin Kunduracı ise kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. Yaralılara ambulans içinde müdahale edildi. Kaza sonrası otoyolda trafik bir süre aksadı.Kaza yapan araçların bulunduğu yerden kaldırılmasıyla trafik de normale döndü. Kazadan hafif yaralı olarak kurtulduğuna sevindiğini söyleyen otomobil sürücüsü Mehmet Arslan, “Demek ki yaşayacak günlerimiz varmış.” diye konuştu.