Baros: Daha çok çalışmam gerek

Galatasaray'da uzun bir sakatlık döneminin ardından Ankaragücü maçında takıma katılan Milan Baros, sakatlığından önceki düzeye gelmesi için çok çalışması gerektiğini ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, gol attığı için de mutlu olduğunu ifade eden Baros, şunları söyledi:

”Her şeyden önemlisi 3 puanı almaktı. Yaşadığım sakatlık için 10 haftalık bir süreden bahsedilir. Ama ben bu süre zarfında iyileşemedim. Mümkün olduğunca maç oynayarak takıma faydalı olmam gerekiyor. Rekabet, takım için her zaman iyidir. Sakatlıktan önceki düzeye ulaşmam için çok çalışmam gerekli. Takım arkadaşlarım bugün görevlerini çok iyi yaptılar. Ben şimdi takıma daha fazla katkı sağlamak için çalışmaya hazırım.”

Galatasaraylı futbolcu Mustafa Sarp ise ilk dakikada gelen golün maçta kendilerini rahatlattığını ve 90 dakika boyunca rakiplerine çok pozisyon vermediklerini ifade ederek, ”Bir önceki haftaya göre çok tempolu bir oyun olmadı ama önemli olan kazanmaktı. Kalan haftalarda skor elde etmenin, çok iyi oynamaktan daha önemli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.