Başbakan Beyaz TV yayınına konuk oldu!

Başbakan Erdoğan, kendisi için hazırlanan belgeselin yayınına katıldı.

Başbakan Erdoğan, Beyaz TV'de bu gece saat 21.00'de canlı yayına katıldı.

Canlı yayında Erdoğan'ın hayat hikayesiyle ilgili bazı sanatçıların görüşleri, cezaevinde kaldığı dönemi anlatan canlandırmalar ve çocuklarla yapılan röportajların yer aldığı kliplere de yer verildi.

Başbakan Erdroğan'ın doğduğu günden AK Parti 'nin kuruluşuna, hapisten Başbakanlık günlerine kadar hayat hikayesinin işleneceği programda, sanat dünyasından Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Kenan Işık, Acun Ilıcalı, spor dünyasından Fatih Terim ve Hidayet Türkoğlu ile Erdoğan hakkındaki görüşlerini yansıtan klipler de yer aldı.

Erdoğan, yurdun farklı illerinden çocukların da kendisiyle ilgili görüşlerinin yer aldığı bu klipleri canlı yayında izleyecek. Kliplerle ilgili konuşması da öngörülen programda, ayrıca bazı bakanlar, AK Parti genel başkan yardımcıları, grup başkan vekilleri ve iki büyük kentin belediye başkanlarının da yer aldığı klip de yayınlandı.

Programın tanıtım filminde, Ajda Pekkan, Kenan İmirzalıoğlu, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Kenan Işık, Acun Ilıcalı, Fatih Terim ve Hidayet Türkoğlu gibi isimler Başbakan Erdoğan'ı anlatıyor.