Başından kurşunla yaralanan kadın hayata gözlerini yumdu

İzmir'in Konak ilçesinde başından tabancayla vurulmuş halde kocası tarafından yaralı olarak hastaneye getirilen genç bir kadın hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, olay, Çimentepe semti 617 Sokak 60 numarada meydana geldi. Başına isabet eden kurşunla ağır şekilde yaralanan Gülşah Akşahin (26), dini nikahlı olduğu öğrenilen eşi Osman Terzioğlu tarafından dün akşam saatlerinde Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Yoğun bakım servisine alınan 3 çocuk annesi Akşahin, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Osman Terzioğlu ise dini nikahlı eşini yaralı olarak hastaneye getirdikten sonra ortadan kaybolurken, kısa süre sonra ekipler tarafından bulundu. İfadesi alınan Terzioğlu, eşinin intihar ettiğini iddia ederken, olay yerinde 1 adet boş kovan ve 7.65 çapında tabanca bulundu.

Olayın intihar mı cinayet mi olduğu henüz kesinlik kazanmazken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Hayatını kaybeden genç kadının ablasının ise kısa süre önce intihar ettiği öğrenildi.