Başkan Akgül Kartaltepe Kentpark Projesi’ni inceledi

Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, sık sık bölge gezilerine çıkarak yapımı devam eden projeleri detaylı olarak inceliyor.

Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, sık sık bölge gezilerine çıkarak yapımı devam eden projeleri detaylı olarak inceliyor. Geziler sırasında projelerin geldiği aşamayı Mamaklılara aktaran Akgül, Mamak’ta yapılan yatırımlar hakkında bilgisi olmayan vatandaşları da bilgilendiriyor.

        Son olarak Kartaltepe Kentpark projesini yerinde inceleyerek değerlendirmelerde bulunan Akgül, vatandaşların sorularını da cevapladı.     Akgül, incelemelerde bulunduğunu görerek yanına gelen Kartaltepe Mahallesi sakinleri ile sohbet etti. Başkan Akgül, Kartaltepe Kentpark Projesi’nin içerisinde birçok imkanın bir arada bulunduğunu kaydetti.

İki etap olarak planlanan Kartaltepe Kentpark’ın içerisinde yedi tonluk bir kartal heykeli, nikah salonu, kongre sarayı, seyir terasları, spor alanları ve başkentin en büyük çocuk oyun alanı bulunuyor. Hatip çayının içerisinden geçtiği projede gondollar gezecek. Yeşillendirme çalışmalarının devam ettiği Kartaltepe projesinin ilk etabı hızla tamamlanıyor.