Başkent Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı

Başkent Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kongrede Harun Ata yeniden başkanlığa seçildi.

Yönetim Kurulu’nun görev dağılımı ise şöyle: 2. Başkan Gültekin Güvensoy, Genel Sekreter Levent Başbuğ, Genel Sekreter Yardımcısı Canan Çakıcı, Asbaşkanlar İbrahim Dağdelen, Uğur Esirger, Hakan Berkmen ve Gürsel Güven, Muhasip Haşim Özgül, Üyeliklere ise Halil Mutlu,Toygun Dalman, Abdullah Vezir, İzzet Gülser, Öner Başar, Ali Kargı, Halit Sivük ve Sırrı Arpaç

Denetim kurulu üyelikleri; Nihat Okumuş,Halit Ayabak,Hikmet Erkuş,Eda Kargı, Atilla Aytun ve Çetin Ok, Haysiyet Divanı üyelikleri; Adnan Başer, Öner Çullaş,Ahmet Yıldırım,Ahmet Fitos, Şenol Toprak, Naci Pilge, Jale Kaplan ve Hasan Şeker.

Sosyal Faaliyetler Kurulu; Z.Burak Ata, Nurşen Başer,Menderes Şanlı,Bora Demirtürk, Erol Polat, Haydar Murat, Handan Bahadır, Ertaç Bozkurt, Uğur Faydacı, Erkan Taşpınar, Mustafa Veli,Haydar Veli, Mehtap Aksel ve Tuğrul Duru’dan oluştu.

Başkan Harun Ata üyelere yaptığı teşekkür konuşmasında, “Birçok spor kulübünün kongrelerinde böyle katılıma rastlanmamıştır. Başkentimizde Fenerbahçemize böylesine sahip çıkılması bizleri mutlu etmiştir. 100. yılımızda yeni yerimizde sizlerle daha sık birarada olmak istiyoruz ve sizlere bir kez daha hatırlatmak isterimki taraftar kartı her Fenerbahçelinin cebinde olmalıdır. Verececeğiniz destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.