Basketbolda haftanın programı…

Türkiye Basketbol Ligi'nde geçtiğimiz hafta hava muhalefeti nedeniyle verilen aranın ardından 17. hafta mücadelesi 3 Şubat Cuma günü Galatasaray Cafe Crown-Beşiktaş Cola Turka maçı ile start alacak.

Basketbolda haftanın toplu programı ise şu şekilde oluştu,

Basketbol 1. Ligi

3 Şubat Cuma

20:00 Galatasaray Cafe Crown – Beşiktaş Cola Turka ( Ahmet Cömert Spor Salonu ) NTV

4 Şubat Cumartesi

14:00 Efes Pilsen – İ.T.Ü ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

16:00 Ülkerspor – Tekelspor ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Erdemirspor – Büyük Kolej ( Erdemir Spor Salonu )

5 Şubat Pazar

16:00 Banvit – Pınar Karşıyaka ( Kara Ali Acar Spor Salonu )

16:00 Fenerbahçe – Darüşşafaka ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Beykoz – Tuborg Pilsener ( R. Şahin Köktürk Spor Salonu )

6 Şubat Pazartesi

18:00 Türk Telekom – Mersin Büyükşehir Belediyespor ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

Bayanlar Basketbol Ligi

3 Şubat Cuma

14:00 Çankaya Üni. – Erdemirspor ( Arı Koleji Spor Salonu )

4 Şubat Cumartesi

14:00 Botaşspor – Burhaniye Bld. ( Yüreğir Spor Salonu )

14:00 Yıldırım Bld. – Migrosspor ( Çekirge Spor Salonu )

17:00 Fenerbahçe – İstanbul Üni. ( Caferağa Spor Salonu )

5 Şubat Pazar

14:00 Kayseri TED – Ceyhan Bld. ( Kayseri Atatürk Spor Salonu )

15:00 Beşiktaş Cola Turka – Mersin Bşb. ( Akatlar Spor Salonu )

Basketbol 2. Ligi

4 Şubat Cumartesi

14:00 Selçuk Üni. – Oyak Renault ( Selçuk Üni. 19 Mayıs Spor Salonu )

14:00 İnönü Üni. – Uno İstanbulspor ( İnönü Üni. Spor Salonu )

15:00 Vestel – Bahçeşehir ( Manisa Atatürk Spor Salonu )

16:00 FMV Işık – Marmaris Bld. ( FMV Işık Lisesi Spor Salonu )

16:00 Yeşilyurt – Çukurova Üni. ( Yeşilyurt Spor Salonu )

5 Şubat Pazar

11:45 Pertevniyal – Gaziantep ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

13:45 T.E.Dağcılık – Tiregücü ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

14:00 Yeşilırmak – Çankaya Bld. ( Hamit Kaplan Spor Salonu )

15:00 Kadıköy Bld. – Gelişim Koleji ( Caferağa Spor Salonu )

16:00 Yeşim – TED Kolejliler ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

16:00 Ankara Basketbol – Adana Bilfen Koleji ( Anakara Basketbol Spor Salonu )

16:00 Kepez Bld. – Tofaş ( Antalya Atatürk Spor Salonu )

18:00 Uludağ Üni. – Mülkiye ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

6 Şubat Pazartesi

16:00 Kalaba Gençlik – Aliağa Bld. ( Ankara Atatürk Spor Salonu )