Batman Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nden 4 dilde karşılama

Batman Üniversitesi Öğrenci Konseyi, yeni kayıt yaptırmak için Merkez Kampüsü'ne gelen öğrencileri sıcak bir şekilde karşılıyor.

Batman Üniversitesi Öğrenci Konseyi, yeni kayıt yaptırmak için Merkez Kampüsü’ne gelen öğrencileri sıcak bir şekilde karşılıyor. Konsey Başkanı Orhan Engin ve diğer üyeler, kurdukları Öğrenci Bilgilendirme Masası’nda yeni üniversiteli arkadaşlarına yardımcı oluyor.

Türkçe, Kürtçe, İngilizce ve Arapça dillerinde ‘Hoş geldiniz’ yazılarının olduğu pankartla öğrencileri karşılayan Engin, Batman Üniversitesi’nin, öğrencilerin huzurlu ortamda yüksek öğrenim görebilecekleri bir kurum olduğunu belirterek, “Konsey olarak, yeni kayıt yapan öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla buradayız. Yeni gelen arkadaşlarımıza faaliyetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde çeşitli alanlarda ücretsiz kurslar düzenlemeyi kararlaştırdık. Ayrıca, yurt başvurusunda bulunmak isteyen arkadaşlarımıza girişimlerimiz neticesinde ücretsiz servis araçları tahsis edildi. Her konuda bizden yardımlarını esirgemeyen Sayın Rektörümüz Abdüsselam Uluçam Hocamıza ve tüm yetkililere teşekkür ederiz.” dedi.