Bayram alis-verisine çikan çiftin kafasina merdiven düstü

ZONGULDAK - Zonguldak'in Eregli ilçesinde, Ramazan Bayrami alis-verisi için çarsiya çikan çiftin kafasina merdiven düstü.

Edinilen bilgiye göre, Fevzi ve Semiye Tanyildiz çifti, Ramazan Bayrami alis-verisi yapmak üzere ögleden sonra çarsiya çikti. Bayram sekeri alan Tanyildiz çifti, Müftü Mahallesi Kaneragzi Sokak’a geldiginde üzerlerine 4 katli bir binadan merdiven düstü. Neye ugradiklarini sasiran çift kanlar içerisinde yere yigildi. Tanyildiz çifti, çevredeki vatandaslar tarafindan ticari bir taksiyle Eregli Devlet Hastanesi’ne kaldirdi. Tedavi altina alinan çiftin saglik durumunun iyi oldugu ögrenildi.

Hastanede esiyle birlikte tedavi altina alinan Fevzi Tanyildiz olay anini söyle anlatti: “Esimle birlikte Ramazan Bayrami alis-verisi yapmak üzere çarsiya çiktik. Alis-verisi yaptiktan sonra Kaneragzi Sokak’a geldigimizde kafamiza bir sey düstü. Ben yildirim düstü sandim. Baktim esim kanlar içerisinde yere yigildi. Buna bir önlem alinmasi gerekiyor. Artik sokakta yürüyemez olduk.” Poliste olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.