Bayram Bektaş: Buraya puanlar almaya gelmiştik

Gaziantepspor antrenörü Bayram Bektaş Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldukarı maçın ardınan, İstanbul"a puanlar almak için geldiklerini ve elleri boş döndğkleri için ise üzgün olduklarını söyledi.

Gaziantepspor antrenörü Bayram Bektaş Beşiktaş’a 2-0 mağlup oldukarı maçın ardınan, İstanbul”a puanlar almak için geldiklerini ve elleri boş döndğkleri için ise üzgün olduklarını söyledi.
Bektaş, “Üzgünüz. Buraya puan ya da puanlar almaya gelmiştik. Aleyhimize verilen bir penaltı pozisyonu var. Bunu tartışmak istemiyorum. Ama mağlubiyeti hakettik. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum.”diye konuştu.
Gaziantepsporlu futbolcularda basın toplantısında konuştu ve oyunu değerlendirdi.

Binya, “Zor bir maçtı. Organize olmuş bir Beşiktaş ile karşılaştık. Verieln penaltıdan sonra oıyundan dğüştük, Daha fazla çalışıp önümğzdeki gğünler puanlar almak istiyoruz.”dedi.
Şenol Can ise, yardımcı altıncı hakemin oyuna çok müdahil olduğunu söyledi. Şenol, ” Bizim için zor maç oldu. iki gol yedik. Penaltı pozisyonunda kararı altıncı hakem verdi. Bu tür pozisyonları onlar çok vermeye başladı. Müdahil olmasaydı orta hakem penaltıyı vermeyecekti.”dedi.