Bayrampasa’da cinnet; issiz kalan sahis esini ve oglunu öldürdükten sonra intihar etti

ISTANBUL - Bayrampasa'da, issiz kaldigi için bunalima girerek cinnet getiren Hakan Keles (41), tabancayla esini ve oglunu kalplerine siktigi birer kursunla öldürdükten sonra intihar etti.

Ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kapiyi kirarak içeri girdi. Evde arastirma yapan ekipler, Hakan Keles ile esi Suzan’in (36) cesetlerini yatak odasinda, ogullari Suhan’in (13) cesedini ise çocuk odasinda buldu.

Olay Yeri Inceleme uzmanlarinin yaptiklari incelemede cesetlerin yaklasik 3 günlük oldugu ortaya çikti. Cesetlerin üzerinde yapilan incelemede ise, Suzan Keles ile oglunun kalplerinden birer kursunla vurularak öldürüldükleri anlasildi. Karisini ve oglunu uyurken öldürdügü belirtilen Keles’in son kursunu da kafasina sikarak intihar ettigi ögrenildi.

Yapilan incelemenin ardindan evden çikarilan cesetler, Adli Tip Kurumu morguna kaldirildi.

Keles ailesinin yakinlari, Hakan Keles’in uzun süre issiz kaldigi için bunalima girdigini, 3 gün önce pazarlama isine girmesine ragmen maddî sorunlar nedeniyle esiyle sürekli tartistigini söylediler.

Hakan Keles’in yaklasik 6 ay önce taksicilik yaparken gaspa ugradigi ve bu nedenle taksiciligi birakmak zorunda kaldigi ve olaydan önce yakinlariyla helallestigi ögrenildi.

Olayda kullanilan silahin el yapimi ve ruhsatsiz oldugu bildirildi.