Bayrampaşa’da kanlı infaz!

Bayrampaşa'da bir park içerisinde elleri arkadan bağlı, kafası ve vücudunun çeşitli yerleri kurşunlanmış erkek cesedi bulundu.

Orta Mahalle Fatih Sultan Mehmet Parkı içerisinde öğle saatlerinde vatandaşlar tarafından çalılıklar arasında yatan bir ceset bulundu. Elleri arkadan bağlı kanlar içerisindeki cesedi gören vatandaşlar durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, cesedin üzerinde yasadışı bir örgüte ait flama ve örgüt adının yazılı olduğu notu gördü. Polis, cesedin üzerinde bomba olabileceği şüphesiyle olay yerine bomba imha uzmanı ekibi çağırdı.

Çalılıklar içerisine bırakılan ceset bomba uzmanlarınca ayaklarına bağlanan iple açık alana çekildi. Cesedin üzerinde bomba olmadığının anlaşılması üzerine Olay Yeri İnceleme ekipleri çalışma başlattı. Cesedin belden yukarısında ve kafasında birden fazla kurşun izi bulunduğu görülürken, ölen şahsın kimliği açıklanmadı.

Bu arada şahsın üzerinden çıkan flama ve not nedeniyle polis ekiplerinin şahsın örgüt içi infaz nedeniyle öldürülmüş olabileceği ihtimalini değerlendirdikleri öğrenildi.