Belediye Başkanı Yaşar Samanyolu’nun yıldızlarını kabul etti

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Samanyolu Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu'nun Yıldız ve Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımı'nı makamında ağırladı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Samanyolu Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu’nun Yıldız ve Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımı’nı makamında ağırladı. Tenis turnuvasında Ankara şampiyonu olan takım, kupa sevinçlerini BaşkanYaşar ile paylaştı.

Okul Müdürü Adem Murat Olçay, Müdür Yardımcısı Yakup Karadelioğlu ve Antrenör Abdülkadir Yılmaz, beraberindeki yıldız ve küçük kızlar masa tenisi takımı ve eskrim ve biatlon şampiyonalarında derece elde eden öğrencilerle birlikte Yaşar’ı ziyaret etti.
Öğrencilerin başarısından duyduğu memnuniyeti ifade eden Yaşar, “Siz ne kadar başarılı olursanız, ben o kadar mutlu olurum. Başarılı olmanız için de elimden geleni yapmaya devam edeceğim.” dedi.

Sportif faaliyetlerin gençlerin gelişiminde büyük rol oynadığını kaydeden Yaşar, öğrencilere tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Öğrencilere derslerine iyi çalışmalarını nasihat eden Yaşar, “Öğretmenlerinizi iyi dinleyin. Sınıf geçmek için değil, en iyisini öğrenmek için çalışın.” diye konuştu.

“TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLACAĞIZ”

Okul Müdürü Adem Murat Olçay ise Yaşar’ın yeniden başkanlığa seçilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek Yaşar’a yeni dönem için başarılar diledi. Yaşar’a okulları hakkında bilgiler veren Olçay, “Hem akademik olarak hem de sportif faaliyetlerde Yenimahalle’yi ve Ankara’yı en güzel şekilde temsil ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Mardin’de gerçekleşecek Masa Tenisi Şampiyonası’ndan da Türkiye Şampiyonu olarak dönmek tek hedefimiz.” ifadelerini kullandı.