Belözoğlu: Fenerbahçe’de görev almak isterim

Tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu, kariyerine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve Medipol Başakşehir'e transfer olan tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu, eski takımına dair açıklama yaptı.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın, Emre Belözoğlu ile ilgili olarak, "Emre'yi aradım, telefonu çaldı ve açılmadı. Sonra duydum ki, sözleşmesini 1 yıl uzatmış. Uzatmasaydı, yönetime alacaktım'' demesi üzerine deneyimli futbolcudan cevap geldi.

Emre Belözoğlu, Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkındaki düşüncelerine yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu, “Başkan Aziz Yıldırım’ın beni yönetimine almayı düşünmesi gurur verici. Gerçekten onur duydum. Başakşehir ile sözleşmemi 1 yıl daha uzattım. Daha sonra tabii ki Fenerbahçe Kulübü’ne hizmet etmek istiyorum. Bu yönetici olarak da, sportif direktör olarak da olabilir” ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe kongre üyesi olduğunu hatırlatarak, “Pazar günü ben de gidip oyumu kullanacağım. Kongre üyelerimiz kimi takdir ederse, o aday başkan seçilecektir. Fenerbahçe için hayırlısının olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

FANATİK