“Ben milli piyangoyum”

“Beni motor sanıyorlar” sözleri ve bir yarışmacıyla evleneceği iddialarının ardından Bülent Ersoy son bombasını patlattı.

Bülent Ersoy, ekranlarda hemen her gün bir skandala imza atıyor. Popstar Alaturka finalistlerinden Armağan’la evleneceği konuşulan Ersoy şimdi de “Ben gençler için milli piyangoyum” sözleriyle tepki topladı. 54 yaşındaki Ersoy, giydiği mini eteği ve transparan kıyafetleriyle dikkat çekerken “Herkes beni motor sanıyor” sözleriyle eleştirilmişti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sabahların Sultanı programını hazırlayan Seda Sayan, Armağan’ın annesiyle yapılan röportajı ekranlara getirdi, dün sabah. Gülsün Uzun “Oğlumun Bülent Ersoy’la birlikteliğine saygı duyuyorum. İlişkilerini destekliyorum” diyordu.

İşte tam bu sırada Bülent Ersoy’un eski kayınvalidesi, Cem Adler’in annesi Fatma Adler canlı yayına bağlandı. Fatma Adler, “Açıklamaları izlerken ağladım, aynı şeyler benim de başıma geldi. Annelere sesleniyorum. Bülent’in tuzaklarına düşmeyin” dedi.

BEN MAFYA MIYIM?
Fatma Adler, oğlu Bülent Ersoy’la tanıştıktan sonra yaşadıklarını şöyle anlattı: “Ben çocuğumun okumasını istiyordum. Üniversiteye gitmesini istiyordum. Benim oğlum daha liseye gidiyordu. Pırıl pırıl pırlanta gibi bir çocuktu. Benim çocuğum yaşamak istediği Türkiye’ye gelemedi. Neden? En son ortakları bile homoseksüel dediler öyle sanıldı ama değildi…”

Eski kayınvalidesinin bu sözlerini sessiz bir şekilde dinleyen Bülent Ersoy ise yine tartışılacak sözler söyledi: “Ben insanlar için ancak milli piyangoyum, milli piyangoyu kaybettikten sonra böyle durumları yaratabiliyorlar.” Fatma Adler “Ben çok acı çektim çok” diye bağırdı. Bülent Ersoy ise sözlerine şöyle devam etti: “Bunlar hiçbir yerde dikiş tuturamamış, kaybetmiş insanların feryatları. Kesin ve net olarak ben insanlar için bir milli piyangoyumdur. Bir tek söz söyleyeceğim; 17 yaşındaki bir çocuk kanunlar çerçevesinde evlilik yapabilir mi? Kanunen ailesi izin vermeden evlenebilir mi? Demek ki ailesi imza vermiş de evlenmiş Cem Adler… Ben tabanca zoruyla mı imza attırdım bu insanlara? Şu anda neden ağlıyor? Ben mafya kadın mıyım? Hadi mafyayım, şimdi bunları söylüyorken kormuyor mu? Aldatıldığım için ayrıldım dedim ama asıl şeyleri söylersem… Bana yakışmaz içimde tutacağım.”

Bir gecede star olma kuyruğu
TV’deki şarkı yarışmasında birinciliği kazanan Hasret’in bir gecede değişen hayatı yine işsiz, yarınlarından umutsuz binlerce gence umut oldu. Popstar Alaturka Yarışması’nın İzmir’de Ege Palas Oteli’nde yapılan elemelerine akın eden 5 bine yakın kişi, trafiği bile tıkadı. Yarışmacı olabilme hayaliyle saatlerce sıranın kendilerine gelmesini bekleyenler arasında engelliler de vardı.