Ben paramı aldım gerisine karışmam

Romantik Komedi’nin oyuncularından Sinem Kobal filmin ne kadar gişe yapacağını şimdiden tahmin edemeyeceğini söyledi.

Okan Işık’ın haberi…

Yapımcılığını Murat Tokat’ın, süpervizörlüğünü Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara, Gürgen Öz, Cemal Hünal ile Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı Romantik Komedi adlı filminin galası önceki akşam İstinye Park’ta yapıldı. Galanın en dikkat çekici ismi olan Sinem Kobal filmin gişesini yapımcıların düşünmesi gerektiğini söyledi.

RÜTBEMİZ SONRA GELECEK

Omuzlarında sırmalı bir rütbe motifi olan siyah bir elbiseyle galaya katılan Kobal, gazetecilerin “Rütbeniz ne?” sorusunu, “Filmden sonra rütbemiz belli olacak” diye cevapladı. Sinem Kobal canlandırdığı ‘Didem’ rolü hakkında şunları söyledi: “Didem hayata pozitif bakan çok hayal kuran, hayal dünyası geniş birisi. İkimiz çok farklıyız. Ben gerçekçiyim. Didem çok eğlenceli deli dolu bir karakter.” Filmin gişesinin kaç bine çıkacağını soran gazetecilere ise Kobal, “Bu bizim işimiz değil. Biz işimizi yaptık onu yapımcılar düşünsün. Paramızı peşin aldık” cevabını verdi.

ÇOK BAŞARILI BİR ÇALIŞMA

Kobal’ın rol arkadaşı Cemal Hünal ise filmle ilgili olarak, “Çok başarılı bir film olmuş. Sinemada ait olduğu yeri bulacağına inanıyorum. Bu kadroyla daha çok iş yapmak istiyorum” dedi. Filmin kariyerindeki yerinin ne olacağı sorusuna da, “Benim için çok önemli bir yere sahip olacak emin olun ki Issız Adam beni zirveye çıkartan bir film olmuştu bundan da aynı başarıyı sağlarız inşallah” dedi.

Arda galaya kardeşini gönderdi

Sinem Kobal’ın sevgilisi Arda Turan Antalya’da kampta olduğu için güzel oyuncuya İstinye Park’taki galada annesi eşlik etti. Arda Turan geceye gelememesine rağmen galaya kardeşi Okan Turan’ı gönderdi. Turan gece boyunca Kobal’ı adeta göz hapsine aldı. Kobal ise gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtsız bıraktı.

BUGÜN