“Ben sağ kanatta oynamam”

Daum'a verdiği bu cevap Semih'e çok pahalıya patladı..

Bursa’ya 3-2 kaybedilen maçın 34. dakikası.. Skor 2-1.. Özer’in omzu çıkınca harıl harıl alternatif arayan Daum kulübeye döner ve.. F.BAHÇE’NİN bu sezon Süper Lig’de yaşadığı en büyük kâbus olan 3-2’lik Bursa maçının artçıları devam ediyor.. Bu yüzden o 90 dakikayı tekrar hatırlayalım. 22 Şubat’taki maçın ilk 20 dakikasında 2-0’ı bulan F.Bahçe, 26’da ise skor 2-1’e gelince strese girmeye başlar. 34. dakikada da sağ açıkta oynayan Özer’in omzu çıkınca, Daum kulübeye döner ve Semih Şentürk’e mesaj yollar: “Hazırlansın, oyuna giriyor..” Milli yıldız ise umulmadık bir cevap verir: “Sağ kanatta oynamam, hocaya söyleyin. Orada takıma yararlı olamam ki! Faydalı olabilecek başka bir arkadaş girsin.” Aldığı cevapla fikrini değiştiren Daum, oyuna Önder’i sokar, G.Gönül’ü ön tarafa kaydırır.. ALMAN hoca 70. dakikada, biraz da mecburiyetten o çok konuşulan değişikliği yapar.. Taraftarın yuhaladığı Güiza’yı alıp, Semih’i sokar.

ÜNAL’A ŞANS DOĞDU

VE ŞİMDİ.. Bugün F.Bahçe’nin Antalya maçı var.. Daum, son 1 haftadır idmanlarda Semih’in neredeyse yüzüne bile bakmıyor.. ‘Kapris’ yapan Alman hoca, sırf Semih’in verdiği bu cevap yüzünden Antalya’ya karşı G.Ünal’a şans verecek. Tabii bu haberden sonra bir değişiklik olmazsa!

BURSA’DAN sonra Lille’e karşı 12 dakika oynayabilen, İstanbul BŞ önünde ise şans bile bulamayan 28 yaşındaki yıldızın cezası büyük ihtimalle bu akşam da sürecek. Bakalım Daum, bu kritik dönemde kapris yapmaya ne kadar devam edecek?