Bentour Antalya’ya turizmci çikarmasi yapacak

Türkiye'yi uluslararasi platformda temsil eden tur operatörü Bentour, Bentour Reise Olympiade 2005 programi kapsaminda Almanya ve Isviçre pazarinda birlikte çalistigi seyahat acentelerinin çalisanlarini Antalya'da agirliyor.

Uluslararasi tur operatörü Bentour, geçen yil ilki gerçeklestirdigi “Bentour Reise Olympiade” programina 120 kisilik bir grup katiliyor. Yabanci acenteciler 3 gün boyunca Belek’te bulunan Papillon Zeugma Oteli’nde konaklayacak. Bentour Almanya ve Bentour Isviçre’nin organize ettigi etkinlikte, katilimcilar gruplar haline ayrilarak futbol, plaj voleybolu, halat çekme, bisiklete binme gibi pek çok spor dalinda birbirleri ile yarisacak.

Isviçre’deki tur operatörleri arasinda bir ilke imza atarak düzenlenen Bentour Reise Olympiade 2005 etkinliklerine eski basbakanlardan Mesut Yilmaz, Galatasaray Kulubü eski Futbol Sube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak ile Isviçre’nin ünlü saksafon sanatçilarindan Pepe Lienhard’in da katilacagi bildirildi.

Yarismalarin sonunda 2 Aralik Cuma günü Papillon Zeugma Oteli’nde gerçeklestirilecek “Gala Gecesi”nde, katilimcilara belgeler, yarismalari kazananlara da sürpriz hediyeler verilecegi belirtildi. Gecede ünlü saksafon sanatçisi Pepe Lienhard’in müzigi ile katilimcilara renkli dakikalar geçirtecegi ifade edildi.