Beşiktaş müdüre “taş” attı

Beşiktaş, Bursaspor baştan olmak üzere tedbir alan il jandarma komutanı ve emniyet müdürüne teşekkür ederken, 'maçtan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Okumuş'u bu dileklerinin dışında tuttu!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu, deplasmanda Bursaspor ile yapılan maçta kendilerini en iyi şekilde ağırlayan yeşil-beyazlı kulübün başkanı ve yönetim kurulu ile il jandarma komutanı ve emniyet müdürüne teşekkür ederken, maçtan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Okumuş’u bu dileklerinin dışında tuttu.

Beşiktaş Kulübü’nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Bursaspor deplasmanında takımı yalnız bırakmayan başkan Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyelerinin, Bursaspor başkanı ve yönetimi ile il jandarma komutanı ve emniyet müdürüne teşekkür ettiği bildirildi.

Yönetim kurulu adına yapılan açıklamada, “Bizleri Bursa Atatürk Stadı’nda iyi şekilde ağırlayan Bursaspor başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile kafilemizin güvenliği için her türlü tedbiri alan il jandarma komutanı ve emniyet müdürüne ‘maçtan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Okumuş hariç’ teşekkür ediyoruz” denildi.