Beşiktaş’ta isim sponsorluğu 2 yıl uzatıldı

Beşiktaş, isim sponsorluğunu Sompo Japan Sigorta ile 2 yıl daha uzattı.

Beşiktaş Basketbol A Takımı isim sponsorluğu anlaşması Sompo Japan Sigorta ile 2 yıldır sürdürdüğü sponsorluk anlaşmasını 2 sezon uzattı.

Sigorta sektörünün önde gelen markalarından Sompo Japan Sigorta’nın spora verdiği destek artarak sürüyor. Sompo Japan Sigorta, 2015-16 sezonundan bu yana devam eden Beşiktaş Basketbol Erkek A Takımı isim sponsorluğunu 2017-2018 ve 2018-2019 sezonlarında da sürdüreceğini açıkladı. Yenilenen anlaşma kapsamında, siyah-beyazlı takım önümüzdeki iki sezon daha Beşiktaş Sompo Japan adıyla liglerde boy gösterecek.

Anlaşmayla ilgili konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Beşiktaş olarak ortaya koyduğumuz sportif başarılarımızın yanı sıra, gerçekleştirdiğimiz her sponsorluk anlaşması da hedeflerimize ulaşma yolunda büyük önem taşıyor. Koçumuz Ufuk Sarıca liderliğinde istikrarlı bir başarı elde etme hedefindeyiz. Beşiktaş olarak, sponsorlarımızı her zaman memnun etmeye çalışıyoruz. Bu çabalarımızla beraber gelen sportif başarılar da, sponsorlarımızın yoluna bizimle beraber devam etmesini sağlıyor. Kalıcı başarılar bir ekip çalışması ile ortaya çıkar. Takımımızın mücadelesi, sponsorlarımızın da desteği ile her zaman daha iyiye gideceğiz" dedi.

TÜRKİYE