Beşiktaş’ta Kasımpaşa mesaisi başladı

Beşiktaş, Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 10. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Beşiktaş, Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 10. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Futbol A Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mete Vardar’ın da izlediği basına kapalı yapılan antrenmanın 1.5 saat sürdüğü belirtildi.

Antrenmana milli takımlarda olan Olcay Şahan, Veli Kavlak, Mustafa Pektemek, Gökhan Töre, İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup, Atiba Hutchinson, Pedro Franco, Tomas Sivok, izinli olan Necip Uysal ve Jose Sosa ile tedavi olan Tolga Zengin katılmadı.

Teknik direktör Slaven Bilic’in yardımcıları yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı.

Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. Streching çalışmaları, istasyon koşuları ve pas çalışmaları yapıldı. Minik kale maç ve şut çalışması sonrası antrenman yarım sahada yapılan çift kale ile sona erdi.

Bu arada, milli takımlarda olan oyuncuların yerine altyapıdan 6 oyuncu bu akşam yapılan antrenmana katıldı.

Beşiktaş, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına yarın saat 10.00 ve 17.00’de yapacağı basına kapalı antrenmanlarla devam edecek.
CİHAN