Beşiktaş Trabzonspor için kampa girdi

Turkcell Süper Ligi'nin 22. haftasında 24 Şubat Cumartesi günü Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, bugün yaptığı idmanın ardından kampa girdi.

Nevzat Demir Tesisleri’nde, düz koşu ve toplu ısınmanın ardından takımı 3 gruba ayıran teknik direktör Jean Tigana, oyuncuları mevkilerine göre tekrar ayırarak hava topu çalışması yaptırdı. Şut idmanı ve kanatlardan gelen ortaların değerlendirildiği antrenman, tekniğe dayalı bireysel çalışmalarla sona erdi.

Antrenmana tedavisi devam eden Gökhan Zan katılmazken, Kleberson takımdan ayrı düz koşu yaparak günü tamamladı. Konyaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Gökhan Zan’ın akut döneminin geçmesinin ardından bugün tekrar kontrolleri yapıldı. Sağ diz iç yan bağlarında ödem ve gerilme bulunan genç futbolcunun MR’ı çekildi ve muayene edildi. Zan’a 3 haftalık tedavi süresi ön görüldü.

Siyah Beyazlılar, bugün yaptığı idmanın ardından Trabzonspor maçı için kampa girdi. Son idmanını yarın (23 Şubat) sabah yapacak olan Beşiktaş, saat 15.00’da özel uçakla Trabzon’a gidecek.