Beşiktaş’ın Caner ısrarı

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Yıldırım Demirören’den CSKA Moskova’da oynayan genç yıldızın alınmasını istedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sezon başından bu yana istediği Caner’in işinin bitirilmesi istedi. Kanatlarda sorun yaşanmaması için alternatif isimler baktıklarını söyleyen Sağlam, Gençlerbirliği’nden Tuna’nın alınması ile defansta sorunların az da olsa çözüldüğünü ifade ederken, “Beşiktaş tarihinin en başarılı ve genç ekibi oluşturmaya çalışıyorum. Tuna, Beşiktaş için önemli bir kazançtır. Caner’in de takıma katılması halinde daha da güçleneceğiz” dedi.

Engin gidecek
Başkan Yıldırım Demirören, menajer Sinan Engin’e tam yetki vererek Caner’in bonservis sorunun çözmesi için Moskova’ya gitmesini ve görüşmesini isterken, “Bu yıl da alacağımız oyuncular büyük hedefler peşinde koşacaktır. Caner’i sezon arasında kulübünden istedik fakat astronomik fiyat istediler. Bu nedenle tekrar bir görüşme yaparak bonservis fiyatı konusunda fikir alış verişinde bulunacağız. Beşiktaş Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda fiyatlar uygun olursa masaya oturacağız” dedi.

Gayır için gidiliyor
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkan Yıldırım Demirören ve menajer Sinan Engin’in transferlerde kendisine tam destek vermesinden ve istediği tüm oyuncuları renklere bağlamasından mutlu olduğunu belirterek teşekkür ederken 3 yabancı oyuncu ve 1 yerli futbolcu ile anlaşmak için çalışmaların yapıldığını kaydetti. Bu arada Beşiktaş yönetimi Mersin İdmanyurdu kaptanı Evren Gayır için pazartesi günü Mersin’e gidecek.