Beşiktaş’ın hayal kırıklığı golcüleri

Beşiktaş’ta 23 hafta geride kalırken Nihat bin 88, Nobre ise 857 dakikada 1 gol atarak hayâl kırıklığı yaşattı.

Efe Erdoğdu’nun haberi… 

Bu sezon beklenenden çok uzak bir görüntü çizen Nobre ile Nihat, Guinness rekoruna koşuyor.. İki forvet de 23 haftayı birer golle geçerken dakika bazında çok kötü bir performansa imza attı. Kartal’da Bobo 150 dakikada bir gol sevinci yaşarken Nihat Kahveci bin 88, Mert Nobre ise 857 dakikada bir gol atmayı başarabildi.. 

Böylesine kötü performansa imza atan ikiliye Mustafa Denizli oldukça cömert davrandı.. Nihat’ı ligdeki tam 18 maçta oynatan Mustafa hoca, Nobre’yi de 17 maçta sahaya sürdü.. Ancak ikili 2 golde kaldı. 

Kartal’da sezon başında hiç de beğenilmeyen Fink, en formsuz günlerini geçiren Şilili yıldız Tello, 8 milyonluk bonservisi ile beklenenden uzak kalan Tabata, stoper Sivok 2’şer golle bu isimleri geride bıraktılar. İsmail ve Uğur da 1’er gol sevinci yaşadı.

Beşiktaş’ta 3 önemli eksik 

Süper Lig’de erteleme maçında İstanbul BŞB ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ta sakat oyuncuların çokluğu teknik heyeti kara kara düşündürüyor. Bu zorlu karşılaşmanın hazırlıklarını dün yaptığı idmanla sürdüren siyah-beyazlılarda Ernst ve Yusuf’un yanı sıra sol arka adalesinde ağrısı olan Bobo çalışmalara katılmazken, diğer oyuncular pas çalışması yaptılar.

Tek aday Yalçın Karadeniz 

Beşiktaş’ın 2010-2013 döneminin Divan Kurulu Başkanı bugün yapılacak seçimle belirlenecek. Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’ın seçime tek aday olarak gireceği belirtilirken, Karadeniz yaptığı açıklamada 15-20 adayın çıkarak zemin yokladığını, ancak kimsenin resmi başvuru yapmadığını söyledi.

VATAN