Beşiktaş’ın masörü Mustafa Doğan’ın gol atacağını bilmiş

Samsunspor karşısında kendi kalesine gol atan Mustafa Doğan'a kulübün masörünün maçtan önce gol atacaksın dediği öğrenildi.

Samsunspor-Beşiktaş karşılaşmasında 2 gol birden atarak takımının galibiyetinde büyük rol oynayan Gökhan, “Bugün galip gelmesini bildik, yine 3 gol attık. Kendi kalemize de gol atık ama bunlar futbolun içinde olan şeyler. Bundan sonra cuma günü Kayseri maçımız var. Kayseri bizim en büyük rakibimiz. Kayseri’den de 3 puan alırsak aradaki puan farkı 1’e iniyor.” dedi.

Mustafa Doğan ise, “Talihsiz bir pozisyonda kendi kaleme gol attım, hem de sakatlandım. Allah’tan kazandık da sorun olmadı. Maçtan önce de masaj yaparken bizim masör ‘bugün gol atmaz isen ben bu işi bilmiyorum’ demişti. Onu da haksız çıkarmamış oldum. Ses geldi sanıyorum 3- 4 hafta sahalarda olamayacağım.” dedi.

Uzun aradan sonra ilk 11’de görev aldığını aktaran Okan Buruk da, “Böyle maçlarda oynamam ve kazanmamız benim için sevindirici. Futbolda en önemli şey güven. Son günlerdeki çıkışımızın altında da bu yatıyor, o güven geldi. Kazandıkça güven geliyor, daha iyi olacağız.” şeklinde konuştu.