Best Model of Turkey 2005 Girne’de yapiliyor

KIBRIS - Ünlü isimlerin katilacagi gecede, 16 kiz ve 16 erkek yarisacak. Türkiye'yi Best Model of The World Dünyanin En Iyi Mankeni yarismasinda temsil edecekler belli olacak.

Best Model of Turkey 2005″ Girne’de yapiliyor
Best Model of Turkey – Türkiye’nin En Iyi Mankeni”, 19 kasim Cumartesi aksami Girne’de Rocks Hotel’de yapilacak yarismada seçilecek.
Türkiye’ye bir çok ünlü manken ve oyuncu kazandiran “Best Model of Turkey” yarismasi bu yil 19 Kasim Cumartesi aksami Girne’de Rocks Hotel’de yapiliyor.
Türkiye’de yapilan üç ön eleme yarismasindan sonra ön elemeleri kazanan 16 kiz ve erkek yarismaci “Best Model of Turkey” olmak için podyuma çikacak.
Kibris asigi Erkan Özerman baskanliginda, özel uçakla 17 Kasim’da adamiza gelecek 120 kisilik kafilede yarismacilar ve ünlü isimler var.
Gecede yer alacak Deniz Seki, Sibel Tüzün, Emel Müftüoglu, Soner Arican, Berksan gibi sanatçilar yaninda
Best Model Of Turkey” in Türkiye’ye armagan ettigi Senay Akay, Ebru Güzel, Ece Gürsel, Tugba Karaca,
Asla Unutma” dizisinden Mert Öcal, Mert Kiliç, yarismanin sunuculari Alp Kirsan, Sinemis , ve Zeynep Özal yaninda daha birçok ünlü ismin katilacagi yarismada Girne’de üç gün boyunca heyecan yasanacak.
Bu önemli yarismanin heyecani önümüzdeki günlerde Kibris’i saracak…
Yarismada birinci seçilecekler, Türkiye’yi önümüzdeki ay Istanbul’da yapilacak olan “Best Model of the World – Dünyanin En Iyi Mankeni” yarismasinda temsil edecek.
Best Model yarismalari ile adini duyuran ünlüler, Türkiye’nin en gözde mankeni yaninda televizyon oyunculugunu da basari ile yapiyorlar…