Beyaz Erçetin’i kızdırdı

Mirkelam ve Candan Erçetin ile Antalya'ya gelen şovmen Beyazıt Öztürk, herkesi güldürdü.

Fanta Gençlik Festivali kapsamındaki organizasyonda birlikte çalıştığı şarkıcı Mirkelam ve Candan Erçetin ile Antalya’ya gelen şovmen Beyazıt Öztürk, sempatik tavırları ve esprileriyle herkesi güldürdü.

Gösteri öncesi basın toplantısı yapan şovmen Beyaz, seçimle ilgili yöneltilen sorulara ince espirileriyle yanıt verdi. Bir gazetecinin, eski sevgilisinin “Beyaz bensiz yapamaz” sözlerini hatırlatması üzerine keyfi kaçan Beyaz, cevap vermemek için bulunduğu yerden hemen uzaklaştı. Candan Erçetin ise “Bu sorunun festivalle ne ilgisi var” diyerek arkadaşını desteklemeye çalıştı.
Basın toplantısında en çok konuşulan konu seçim oldu. İktidara gelmeleri halinde şifreli kanalların şifresini kaldıracakları taahhüdünde bulunan Beyazıt Öztürk, başbakan olması halinde Mirkelam ve Candan Erçetin’i hangi bakanlıklarda görevlendireceği sorusu üzerine, Mirkelam’ı klipten sorumlu devlet bakanı, Candan Erçetin’i ise kadından sorumlu devlet bakanı olarak atayacağını söyledi.

ERÇETİN’İ ÇOK YEMEKLE ELEŞTİRDİ
Festival kapsamında dolaştıkları illerde, ekip içindeki birçok kimsenin rahatsızlandığını fakat Candan Erçetin’in bu süre zarfında sağlıklı kalmayı başarıp gittikleri heryeri dolaştığını söyleyen Beyaz, “Ayrıca her molada ne bulursa yedi, sildi, süpürdü” dedi. Erçetin’in ters bakışlarını farkeden Beyaz, ünlü sanatçının formunu koruduğunu da vurguladı.
Festivalde sahneye çıkan Beyaz, esprileriyle izleyenleri güldürürken, Mirkelam ve Erçetin de şarkılarıyla coşturdu.