‘Beyaz Koza’ konserleri yarın başlıyor

Bursa'nın 7 merkez ilçesinde yaşayan vatandaşları sevdikleri sanatçılarla buluşturmaya hazırlanan 'Beyaz Koza Yaz Konserleri', yarın Türk Pop Müziği'nin sevilen sesi Sıla'nın konseriyle başlıyor.

Bursa’nın 7 merkez ilçesinde yaşayan vatandaşları sevdikleri sanatçılarla buluşturmaya hazırlanan ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, yarın Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Sıla’nın konseriyle başlıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen ’50. Uluslararası Bursa Festivali’ coşkusu, Beyaz Koza yaz konserleri ile devam ediyor. Usta sanatçıları hayranlarıyla buluşturacak olan konserlerde ilk olarak, Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Sıla sevenleriyle bir araya gelecek. Kendine özgü tarzıyla müzik dünyasında yerini alan Sıla, 19 Temmuz Salı günü saat 21.15’te Yıldırım Ahmet Taner Kışlalı Meydanı’nda konser verecek. Vatandaşların ücretsiz olarak izleyebileceği konserlerde Gökhan Özen, Emre Aydın, Atiye, Burcu Güneş, Emre Altuğ ile Dino Merlin ve Suzan Kardeş de ilerleyen günlerde sahneye çıkacak.

BEYAZ KOZA KONSER PROGRAMI
Sıla – 19 Temmuz – Saat: 21.15 – Yıldırım Ahmet Taner Kışlalı Meydanı
Emre Aydın – 21 Temmuz – Saat: 21.15 – Nilüfer Ataevler Pazar Alanı
Atiye – 23 Temmuz – S: 21.15 – Gemlik İskele Meydanı
Burcu Güneş – 26 Temmuz – Saat: 21.15 – Mudanya Belediyesi Karşısı
Emre Altuğ – 28 Temmuz – Saat: 21.15 – Kestel Pazar Alanı
Gökhan Özen – 29 Temmuz – Saat: 21.15 – Gürsu Atatürk Caddesi
Dıno Merlin – Suzan Kardeş – 30 Temmuz – Saat: 21.15 – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu.