Binboğa Bal’dan Başkan Özgan’a teşekkür ziyareti

Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret etti.

Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette arıcılara vermiş olduğu destekten dolayı Özgan’a teşekkür eden Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Zararsız, “Sayın Başkanımız her platformda balımızın tanıtımını yapmakta ve bizleri desteklemektedir. Ayrıca geçtiğimiz hafta tarım fuarında yapılan ‘bal yarışmasında’ arıcılara vermiş olduğu destekten dolayı Adana bölgesinde ödül alan tek belediye başkanı oldu. Bu açıdan da kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Özgan ise konuklarına ilçeyi Binboğa Bal markasıyla tanıttıkları için teşekkür edip, başarılar diledi.

Adana Tarım Fuarı’nda Arıcılar Birliği Başkanı Ahmet Tuna Oltu tarafından Kozan’da arıcılara yönelik bal ormanı yeri temin edilmesi ve yine Arıcılar Birliği Kozan Şubesi’nin kurulması için yer tahsis edilmesine katkılarından dolayı Başkan Kazım Özgan’a plaket takdim edilmişti.