‘Bir aydır birlikteyiz’

Önceki gece oyuncu Hande Ataizi’yle birlikte fotoğrafları çekilen Fazıl Say, menajeri vasıtasıyla açıklama yaptı: Bir aydır birlikteyiz.

Kendisinden sekiz yaş küçük sevgilisi Mert İncekara’dan ayrıldıktan sonra yeniden aşık olan oyuncu Hande Ataizi, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile romantik bir ilişki yaşıyor. Fazıl Say menajeri Kadir Dursun vasıtasıyla yaptığı açıklamada Hande Ataizi ile bir aydır birlikte olduklarını duyurdu. Çift, önce İstanbul Nişantaşı’nda birlikte eğlenirken görülmüş ve ‘acaba’ sorusunun uyanmasına neden olmuştu. Say’ın 26 aralıktaki Eskişehir konserine Ataizi’nin de gitmesiyle ikilinin aşk dedikoduları magazin gündeminin baş sırasına yerleşti. Hande Ataizi ve Fazıl Say, önceki akşam Cihangir’de Smyrna Cafe’den çıkarken ilk kez birlikte görüntülendiler. Mekándan ayrı ayrı çıksalar da Ataizi’nin arabasının arka koltuğunda birlikte oturan sevgililer eğlenceye Nişantaşı’ndaki Salomanje Cafe’de devam etti.

Çok eğlendikleri belli olan çift, sorulara cevap vermeden arabaya bindi. Para konusunda tutumluluğuyla tanınan Hande Ataizi’nin kapıda mendil satan çocuğa 100 Euro vermesi gözlerden kaçmadı.