Bir kadınla bir erkek dost olamaz

Şahan Gökbakar'dan ilişkiler ve cinsellik hakkında ilginç yorumlar!

TV8’de yayınlanan “Seray Sever ve Erkekler” programının geçtiğimiz cumartesi günü ekrana gelen bölümüne Şahan Gökbakar konuk oldu. Şahan Gökbakar, ilişkiler hakkında ilginç yorumlar yaptı: “Bir ilişkinin yüzde 95’i cinselliktir. Ayrıca bir kadınla bir erkek çok iyi dost olamaz.”

Ünlü komedyen, canlı yayında sunucu Seray Sever’in iş hayatı, kadınlarla ilişkileri ve cinsellikle ilgili sorularına ilginç yanıtlar verdi. “Yaptığım yemeklerle bir kadını kendime aşık edebilirim” diyen Gökbakar’ın “Kadın vücudu nasıl olmalı” sorusuna yanıtı, “Dolgun göğüsler, ince bir bel, hafif dolgun bir kalça” oldu.

Gökbakar, hayatında cinsellik olmadan en fazla dört ay dayanabileceğini söyledi. Gökbakar, “Cinsel sorunlarınız olsa, aşık olduğun kişiyle ilişkini bitirir misin?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Eğer tüm ilişkimizi etkileyecek bir sorunsa, evet bitiririm. Bence bir ilişkinin yüzde 95’i cinselliktir. Hadi yüzde 90’ı diyelim. Ben bir kadınla bir erkeğin çok iyi dost olabileceğine de inanmıyorum. Mutlaka iki taraftan birinde söylemedikleri hisler vardır.”
Seray Sever, programında ağırladığı Şahan Gökbakar’a cinsellik testi yaptı. Testte Gökbakar’ın cinsel dürtülerinin yüzde 200 olduğu ortaya çıktı.