BJK anlayış Serdar para istiyor

Beşiktaş Futbol Komitesi, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Yusuf Şimşek ve kaleci Rüştü Reçber'le prensip anlaşmasına vararak iç transferi büyük oranda çözmüştü.

Serdar Özkan’ın durumunda ise belirsizlik yaşandı. Yöneticiler, görüşmeye oyuncunun yerine menajerinin gelmesini doğru bulmadıklarını kaydederek şu açıklamayı yaptı: “Biz onun şartlarını da değerlendirerek bir anlaşma hazırladık. Alacağı ücrette, oynaması halinde belli bir artış sağladık. Ancak masadan kalkışı bir daha oturmayacakmış gibiydi. Biz Serdar’a tamamen kapıları kapatmadık. Şartlarımızı kabul ederse bundan sonra da Siyah-Beyazlı formayı giyer.”

Beşiktaş altyapısından yetiştiğine dikkat çeken Serdar Özkan ise, “Beni bu noktaya getiren Beşiktaş’tır. İlk düşüncem hep kulübümde kalmak oldu. Önerdikleri sözleşme 4 yıl öncekinden çok farklı değildi. Bu takıma ikinci, üçüncü liglerden gelen oyuncular bile benden fazla alıyor.” ifadelerini kullandı. Serdar Özkan, yönetimden daha fazla anlayış beklediğini açıkladı.

Öte yandan pazartesi Denizli ile karşılaşacak Kartal’da Ernst’in kadroda yer alacağı açıklandı. Hafif sakatlıkları bulunan İbrahim Toraman’la Tello’nun Denizli’ye karşı forma giyeceği belirtildi.

Ferrari, alkollü yakalandı

Beşiktaş’ın savunma oyuncusu Matteo Ferrari, uygulama yapan trafik ekiplerine alkollü yakalanınca ehliyetine 6 ay süresince el konuldu. Saat 01.20 sularında Beşiktaş’ta trafik polisleri tarafından durdurulan Ferrari’nin 52 promil alkollü olduğu tespit edildi. İtalyan stopere 548 lira ceza kesildi.

Siyah-Beyazlılar iletişime hız verdi

Beşiktaş’ta Medya İstişare Heyeti toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Yıldırım Demirören’in de katıldığı görüşmede medya ile ilişkiler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. İstişare Heyetleri Başkanı Erdoğan Toprak’ın yanı sıra Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı da toplantıda yer aldı. Heyette ATV Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş, Hürriyet Gazetesi Yayın Koordinatörü Fikret Ercan, Milliyet Gazetesi köşe yazarı Derya Sazak, Vatan Gazetesi köşe yazarı Reha Muhtar, Doğan Haber Ajansı Spor Müdürü Faik Gürses, NTV program yapımcısı Güntekin Onay da bulunuyor.

ZAMAN