BJK Taraftarları Derneği 1903 adet aşure dağıttı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından geleneksel hale getirilen aşure ikramı İskele Camii önünde gerçekleştirildi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından geleneksel hale getirilen aşure ikramı İskele Camii önünde gerçekleştirildi. Dernek tarafından halka 1903 adet aşurenin dağıtıldı.

    Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği, şehir merkezinde aşure dağıttı. Vatandaşlara ikram edilen 1903 adet aşure, Dernek Kadın Kolları tarafından hazırlandı. İskele Camii önünde gerçekleştirilen ve dernek yönetimi ile üyelerinin katıldığı etkinlikle ilgili olarak açıklama da bulunan Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Kadın Kolları Temsilcisi Berna Odabaşı, Muharrem ayının 10. gününde düzenledikleri etkinliklerinin ikincisini Dernek Kadın Kolları olarak hazırladıklarını ve Muharrem ayının bolluk bereket getirmesini temenni ettiğini söyledi.

    Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ise konuşmasında dernek olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında geleneksel hale getirdikleri aşure dağıtımının ikincisini gerçekleştirdiklerini ve aşurelerin dışarın alınmadan kadın kolları üyeleri tarafından yapıldığımı söyledi.

    Yapılan konuşmaların arından Kadın Kolları’nın hazırladığı aşureler Ereğli halkına ikram edildi.