Boğaziçi’nin markalaşan kongresi; GAIA

53 yıllık birikimiyle birbirinden yaratıcı aktivitelere imza atan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, ana sponsorluğunu bu yıl Tekfen Holding’in üstlendiği GAIA Uluslararası Öğrenci Kongresi’nin dokuzuncusunu düzenliyor.

Pazarlama İletişimi konu başlığı altında, “fark yaratın” sloganıyla yola çıkacak olan GAIA, yurtiçinden ve yurtdışından gelen seçkin üniversite öğrencilerini ve alanlarında uzman konuşmacıları 18 –23 Haziran tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde buluşturuyor.

Kaliteli ve zengin içeriğiyle ses getiren GAIA’ya konuşmacı olarak;

• Prof. Dr. David Pickton  DeMontfort Üniversitesi Pazarlama Bölüm Başkanı
• Yves Kergrohenn  Avrupa Promosyon Satışları Federasyonu Başkanı/ Promo-İlişkisel Pazarlamadan Efsaneleşmiş Örnekler kitabının yazarıp
• Ali Saydam  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi / BERSAY Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı / Köşe yazarı
• Ivan Jones  OMD Türkiye Genel Müdürü
• Güven Borça  MARKAM Ceosu

gibi profesyonel isimler katılacak.

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcılarla “Pazarlama İletişimi” üzerine tam bir paylaşım zemini oluşacak kongrede farklı paneller, örnek olay incelemeleri, pazarlama yarışmaları ve takım oyunları yer alıyor. Otuzu aşkın ülkeden gelecek katılımcıların kendi kültürlerinden bir parça sergileyecekleri “Kültürlerarası Gece”, kumsal partisi, açık hava filmleri ve GAIA haftasının kapanış akşamında yapılacak olan Boğaz’da tekne partisi kongreyi üniversite öğrencileri için hayli çekici hale getiriyor. Bir İşletme ve Ekonomi Kulübü geleneği haline gelen GAIA hakkında ayrıntılı bilgiyi www.gaia.org.tr adresinden öğrenebilirsiniz.