Boğazını kestiği bebeğin fotoğrafını çekmiş

Başını koparıp öldürdüğü bebeğin fotoğrafını çekip, sevgilisine göndermiş.

Üniversiteli genç kız, öldürdüğü bebeğinin cep telefonuyla çektiği fotoğrafını sevgilisine "İşte bebeğin" diyerek mesaj attı

Pamukkale Üniversitesi 3'üncü sınıf öğrencisi Ü.T. (21), daha önce okul kantininde çalışan ve askere giden erkek arkadaşı F.C.'ye, kaldığı yurdun tuvaletinde 11 Kasım gecesi ölü kız bebek doğurduğunu, ardından kafasını kesip buzdolabında sakladığını söyledi.

Sabah'ın bu haberine göre askerden izin alıp gelen F.C., Ü.T. ile polise giderek olayı anlattı. Ü.T. gözaltına alınırken, İzmir Adli Tıp Kurumu'ndaki ilk incelemede bebeğin canlı doğduğu, başı kesilip, göğsünden bıçaklandığı belirlendi.

Ü.T.'nin bebeği öldürdükten sonra, cep telefonuyla fotoğrafını çekip F.T.'ye "İşte senin bebeğin" diyerek mesaj attığı ortaya çıktı. Ü.T.'nin kendisiyle evlenmek isteyen F.T.'ye hayır dediği iddia edildi. Ü.T. dün çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, "Olayla ilgilili teftiş kurulu başkanını görevlendirdik. Kaygılarımızın neler olduğu anlaşılan hususlar. Dramatik bir olay. Devlet yurdundaki bir olay olarak görmeyin" dedi.