Bomba değil buzdolabı patladı!

Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası'nda bugün meydana gelen şiddetli patlama herkesi paniğe soktu. Patlamanın buzdolanbından kaynaklandığı anlaşıldı.

Tedavi amacıyla kullanılan ilaçların depolandığı buzdolabı tamamen parçalanırken, idari büroda bulunan Veteriner Hekim Kenan Dayı ile görevli Hüseyin Cahit Canpolat hızla dışarı çıktılar.

Buzdolabındaki şiddetli patlama nedeniyle idari büro ile lokal kısmı ve oda sekreterinin bulunduğu bölümlerin camları kırıldı. Cadde kısmına bakan idari büro ve lokal kısmındaki kırılan camlar 6.kattan yola düşerken, patlamanın şiddetinden bomba olabileceği şüphesi ile cadde üzerinde geçmekte olan vatantaşların kaçışmaları nedeniyle olayda yaralanan olmadı.

Patlamanın meydana geldiği Atalar Caddesi Tütüncü apartmanı önüne park eden hususi otonun üzeri ile yolun her iki tarafı cam kırıkları ile doldu. Cadde üzerinde görev yapan trafik polisinin çevre güvenliğini sağlaması ve olayı ekiplere bildirmesi sonrasında patlamanın gerçekleştiği Veteriner Hekimleri Odasına gelen polisler Oda görevlilerinden patlama ile il-
gili bilgileri aldıktan sonra olay yerinden ayrıldılar.

HABER7